| Gewicht | 156 g |
|---|---|
| Beschrijving | Turkish Falafel |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 806 kcal |
Turkish Falafel – Ultra Meals 800 Kcal V9 – Radix Nutrition
€14,49
€1,80 / 100 kcal
Product bevat: 806 kcal
Beschikbaarheid: 12 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (20%), extra vierge olijfolie (19%), falafel (fava-bonen (60%), kikkererwten (30%), ui, peterselie, koriander, knoflook, specerijen, zout, raapzaadolie) (13%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (10%), zonnebloempitten, pompoenpitten, biologisch kokosmelkpoeder, lijnzaad, komijn, tomaatpoeder, doperwten, broccoli, wortel, gerookt paprikapoeder, zeezout, spinazie, pompoen, zonnebloemlecithine, zwarte peper, gierst-puffs, rode quinoa (0,4%), boekweitpoeder, munt (0,3%), quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, natuurlijk tomatenaroma, roze zout, avocado, champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2330 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 557 kcal |
| Vet | 35 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,2 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| Waarvan Suiker | 3,7 g |
| Voedingsvezels | 9,5 g |
| Eiwit | 22 g |
| Zout | 1,3 g |







