| Gewicht | 159 g |
|---|---|
| Beschrijving | Indian Curry |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 808 kcal |
Indian Curry – Ultra Meals 800 Kcal V9 – Radix Nutrition
€14,49
€1,79 / 100 kcal
Product bevat: 808 kcal
Beschikbaarheid: 12 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (24%), extra vierge olijfol (20%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (10%), zonnebloempitten, kikkererwten (7%), pompoenpitten, biologisch kokosmelkpoeder (4%), lijnzaad, tomaatpoeder, doperwten, broccoli, wortel, zeezout, spinazie, komijn, natuurlijk tomatenaroma, pompoen, gember, knoflook, zonnebloemlecithine, roze zout, gierst-puffs, rode quinoa (0,3%), boekweitpoeder, kurkuma, quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, kaneel, avocado, chili, champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2126 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 508 kcal |
| Vet | 31 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,5 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| Waarvan Suiker | 4,5 g |
| Voedingsvezels | 8,6 g |
| Eiwit | 20 g |
| Zout | 1,3 g |






