| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Havermoutpap met Vruchten |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 503 kcal |

Havermoutpap met Vruchten – Travellunch
€6,95
€1,38 / 100 kcal
Product bevat: 503 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Glutenvrije Havermout 46%, suiker, gedroogde vruchtenmix in wisselende gewichtsverhoudingen 19% (gedroogde gesuikerde stukjes ananas 12% [gehakte ananas 51%, suiker, voedingszuur citroenzuur], gevriesdroogde frambozen, gevriesdroogde stukjes abrikoos), getextureerde soja, palmvet, aroma, zout.
Allergeen
Bevat: Soja bonen
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1692 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 402 kcal |
| Vet | 11 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,7 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| Waarvan Suiker | 27 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 0,17 g |


