De smaak van Indonesië. De Bihun soep van Travellunch versterkt en geeft je energie. Het ideale tussendoortje. Met heerlijke bami, kip en groenten. Gewoon vullen met 500 ml kokend water, kort roeren en na 5 minuten genieten.
Kruidige Indonesische Noedelsoep met Kip – Travellunch
€7,95
€2,03 / 100 kcal
Product bevat: 196 kcal
Beschikbaarheid: 25 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
De smaak van Indonesië. De Bihun soep van Travellunch versterkt en geeft je energie. Het ideale tussendoortje.
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Land van herkomst | Duitsland |
| Inhoud | 1 persoons, 2 persoons |
| Beschrijving | Kruidige Indonesische Noedelsoep met Kip |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 196 kcal |
Ingrediënten
Mie-noedels 19% (tarwebloem, zout), aardappelzetmeel, palmvet, maltodextrine, kippenvlees 7%, tomatenpoeder, suiker, verdikkingsmiddel johannesbroodpitmeel, gemodificeerd zetmeel, wortelen, sojasaus (soja, maltodextrine, zout), zout, witte kool, prei, Mu-Err paddenstoelen, gistextract, kippenvet 0,9%, kippenvleesextract 0,3%, mosterdmeel, paprika, chili, lactose, smaakversterker E 621, voedingszuren citroenzuurpoeder en wijnsteenzuur, specerijen (bevat selderij), kruiden, aroma.
Allergeen
Bevat: Melk, Mosterd, Selderij, Soja bonen, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1643 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 391 kcal |
| Vet | 13 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,3 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| Waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwit | 11 g |
| Zout | 6,1 g |





