Hartige goulashsoep met een langere houdbaarheid. 2 zakjes van 50 g – die samen 1 liter soep maken. Met rundvlees, paprika en uien.
Goulashsoep met Rundvlees – Travellunch
€5,95
€3,07 / 100 kcal
Product bevat: 194 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Hartige goulashsoep met een langere houdbaarheid. 2 zakjes van 50 g – die samen 1 liter soep maken. Met rundvlees, paprika en uien.
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Goulashsoep met Rundvlees |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 194 kcal |
Ingrediënten
Aardappelzetmeel, palmvet, rundvlees 8%, zout, maltodextrine, gemodificeerd zetmeel, tomatenpoeder, rode paprika, uien, gistextract, rijstmeel, suiker, karamelsuikersiroop, zonnebloemolie, specerijen, aroma.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1629 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 388 kcal |
| Vet | 16 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 9,9 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| Waarvan Suiker | 7,2 g |
| Eiwit | 9,7 g |
| Zout | 9,9 g |




