Heerlijke aardappelsoep. Bereid eenvoudig met heet water rechtstreeks in de zak. Romige aardappelsoep waar je energie van krijgt.
Aardappelcremesoep – Travellunch
€5,95
€2,74 / 100 kcal
Product bevat: 217 kcal
Beschikbaarheid: 10 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Heerlijke aardappelsoep. 2 zakjes van 50 g – die samen 1 liter soep maken.
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Aardappelcremesoep |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 217 kcal |
Ingrediënten
Aardappelen 47%, gebakken uien met bloem 11% (uien 76%, tarwebloem), volle melkpoeder, boterpoeder, palmvet, magere melkpoeder, zout, wortelen, bieslook, lactose, melkeiwit, specerijen, emulgator mono- en diglyceriden van vetzuren, smaakstoffen.
Allergeen
Bevat: Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1812 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 433 kcal |
| Vet | 22 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| Waarvan Suiker | 13 g |
| Eiwit | 10 g |
| Zout | 7,2 g |





