| Gewicht | 82 g |
|---|---|
| Beschrijving | Thai Green Curry |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 404 kcal |
Thai Green Curry – Original Meals 400 Kcal V9 – Radix Nutrition
€8,99
€2,23 / 100 kcal
Product bevat: 404 kcal
Beschikbaarheid: 16 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (28%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (22%), biologisch kokosmelkpoeder, biologische kokosolie (5%), lijnzaad, wortel, broccoli, doperwten, komijn, citroengras (1,4%), pompoen, roze zout, limoen (1,2%), spinazie, zeezout, galanga (laos), knoflook, korianderblad, kaffir-limoenblaadjes (0,7%), boekweitpoeder, zonnebloemlecithine, gierst-puffs, rode quinoa (0,5%), voedingsgist, quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, basilicum, kurkuma, zoetstof (monniksvrucht-extract), chili, champignon, biologisch acerolapoeder, tomaatextract, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, rode biet, boerenkoolblad, peterselie, biologische cacao, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2036 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 487 kcal |
| Vet | 19 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 47 g |
| Waarvan Suiker | 4,7 g |
| Voedingsvezels | 10 g |
| Eiwit | 27 g |
| Zout | 2,1 g |




