| Gewicht | 159 g |
|---|---|
| Beschrijving | Smokey Barbecue |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 805 kcal |
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 1 op voorraad en je hebt er al 1 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Smokey Barbecue – Ultra Meals 800 Kcal V9 – Radix Nutrition
€14,49
€1,80 / 100 kcal
Product bevat: 805 kcal
Beschikbaarheid: 12 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (28%), extra vierge olijfol (21%), zonnebloempitten, plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (10%), gerookt paprikapoeder, pompoenpitten, tomaatpoeder (4%), lijnzaad, doperwten, broccoli, wortel, zeezout, spinazie, zoete paprika, pompoen, zonnebloemlecithine, roze zout, zwarte peper, gierst-puffs, rode quinoa (0,3%), boekweitpoeder, piment, quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, avocado, natuurlijk tomatenaroma, champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2119 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 506 kcal |
| Vet | 32 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4,5 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| Waarvan Suiker | 4,7 g |
| Voedingsvezels | 8,2 g |
| Eiwit | 20 g |
| Zout | 1,2 g |





