| Gewicht | 92 g |
|---|---|
| Beschrijving | Mexican Chilli |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 399 kcal |
Mexican Chilli – Original Meals 400 Kcal V9 – Radix Nutrition
€8,99
€2,25 / 100 kcal
Product bevat: 399 kcal
Beschikbaarheid: 16 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (32%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit) (19%), extra vierge olijfol (10%), zwarte bonen (9%), tomaat, suikermaïs (4%), lijnzaad, rode paprika, wortel, paprika, komijn, zeezout, pompoen, roze zout, knoflook, ui, spinazie, zonnebloemlecithine, gierst-puffs, rode quinoa (0,4%), oregano, boekweitpoeder, korianderblad, natuurlijk vitaminecomplex (quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen), jalapeño (0,1%), champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1796 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 429 kcal |
| Vet | 14 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 2 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| Waarvan Suiker | 7,2 g |
| Voedingsvezels | 9,4 g |
| Eiwit | 25 g |
| Zout | 2 g |





