| Gewicht | 90 g |
|---|---|
| Beschrijving | Basi Pesto Pasta |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 399 kcal |
Basil Pesto Pasta – Original Meals 400 Kcal V9 – Radix Nutrition
€8,99
€2,25 / 100 kcal
Product bevat: 399 kcal
Beschikbaarheid: 16 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Glutenvrije pasta (rijstmeel, maïsmeel, maïszetmeel, aardappelzetmeel, geel erwtenmeel) (38%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit) (18%), extra vierge olijfol (11%), zonnebloempitten, biologisch kokosmelkpoeder, pompoen, broccoli, rode paprika, lijnzaad, basilicum (2%), zeezout, citroenpoeder, roze zout, knoflook, spinazie, zwarte peper, zonnebloemlecithine, gierst-puffs, rode quinoa, boekweitpoeder, natuurlijk vitaminecomplex (quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen), champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1856 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 443 kcal |
| Vet | 19 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4,3 g |
| Koolhydraten | 40 g |
| Waarvan Suiker | 4,9 g |
| Voedingsvezels | 6,9 g |
| Eiwit | 23 g |
| Zout | 2,1 g |





