| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Veggie Bolognese met Pasta |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Veggie Bolognese met Pasta – Travellunch
€6,95
€1,46 / 100 kcal
Product bevat: 475 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 41% (harde tarwegries), tomatenpoeder, soja, gemodificeerd zetmeel, palmvet, maltodextrine, keukenzout, uien, gistextract, aroma (bevat selderij), kruiden, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Selderij, Soja bonen, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1602 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 380 kcal |
| Vet | 10 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6 g |
| Koolhydraten | 55 g |
| Waarvan Suiker | 13 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 4,3 g |





