| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Linzen met Ham |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Linzen met Ham – Travellunch
€7,95
€1,51 / 100 kcal
Product bevat: 528 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Linzen 31%, getextureerde soja, palmvet, gemodificeerd zetmeel, ham 10% (varkensvlees 74%, zout, dextrose, stabilisator E 450, conserveermiddel E 250), gebakken uien met meel 6% (uien 76%, tarwebloem), wei-eiwit, zout, maltodextrine, wortelen, gistextract, tomatenpoeder, uien, kruiden, specerijen, aroma.
Allergeen
Bevat: Melk, Soja bonen, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1766 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 422 kcal |
| Vet | 20 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 11 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| Waarvan Suiker | 9,6 g |
| Eiwit | 21 g |
| Zout | 5,1 g |






