Aardappelpuree met Groenten en Spek – 24 Hour Meals
Aardappelpuree met Groenten en Spek – 24 Hour Meals
€9,98
€1,60 / 100 kcal
Product bevat: 623 kcal
Beschikbaarheid: 27 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Aardappelpuree met Groenten en Spek – 24 Hour Meals
| Gewicht | 145 g |
|---|---|
| Afmetingen | 175 × 185 × 2 cm |
| Beschrijving | Aardappelpuree met Groenten en Spek |
| Distributeur | 24 Hour Meals |
| Plaats van herkomst | Zweden |
| Netto vulhoeveelheid | 623 kcal |
Ingrediënten
Aardappelvlokken 42%, magere MELKpoeder, zonnebloemolie, groentebouillon met laag zoutgehalte (maïsglucosestroop, gistextract, natuurlijke aroma's, suiker, groenten (ui, prei), koolzaadolie, maïs- en aardappelmout, geconcentreerd groentesap (prei, wortel), aromatische planten, kurkuma), gerookte ham 10%, (varkensham, zout, dextrose, natuurlijke aroma, sacharose, conserveermiddel: E250, antioxidant: E316, stabilisator: E451), natuurlijk aroma, glucosestroop, knoflook, MELK, zout, emulgator: mono- en diglyceriden van vetzuren, peper, peterselie, kurkuma
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1829 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 436 kcal |
| Vet | 16 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 3,4 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| Waarvan Suiker | 11 g |
| Voedingsvezels | 3,9 g |
| Eiwit | 18 g |
| Zout | 3,2 g |




