| Gewicht | 96 g |
|---|---|
| Beschrijving | Strawberries and Cream |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 414 kcal |
Strawberries and Cream – Original Dairy Breakfast 400 Kcal V10 – Radix Nutrition
€7,99
€1,93 / 100 kcal
Product bevat: 414 kcal
Beschikbaarheid: 8 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zilvervliesrijst-crisps (22%), melkeiwitconcentraat (melk) (20%), banaan (13%), zonnebloempitten, aardbei (6%), cichoreiwortel-inuline, pompoenpitten, biologisch chiazaad (Salvia Hispanica) (4%), biologisch kokosmelkpoeder, karnemelkpoeder (melk) (4%), zonnebloemlecithine, natuurlijk aardbeienaroma (0,6%), gierst-puffs (0,5%), boekweitpoeder (0,5%), rode quinoa (0,5%), natuurlijk vanillearoma, voedingsgist, zoetstof (monniksvrucht-extract), kleurstof (radijs), biologische acerola (0,1%), lycopeenextract (uit tomaat), boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1800 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 431 kcal |
| Vet | 15 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 3,9 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| Waarvan Suiker | 18 g |
| Voedingsvezels | 13 g |
| Eiwit | 24 g |
| Zout | 0,14 g |






