| Gewicht | 47 g |
|---|---|
| Beschrijving | Coffee Energy Bar |
| Distributeur | Adventure Menu s.r.o. |
| Plaats van herkomst | Tsjechië |
| Netto vulhoeveelheid | 230 kcal |
Coffee Adventure Bar – Adventure Menu
€3,49
€1,52 / 100 kcal
Product bevat: 230 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
notenmix 44% (pinda's, amandelen), zonnebloempitten 20%, rietsuiker, glucosesiroop, dextrose, raapzaadolie, kokosvet, rijstbloem, oploskoffie 3%, magere melkpoeder, koffie-aroma, emulgator: sojalecithine, cafeïne 60 mg.
kan sporen bevatten van sesam, soja en gluten, kan stukjes dop bevatten.
Allergeen
Bevat: Amandelen, Melk, Pinda's, Soja bonen
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2390 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 575 kcal |
| Vet | 40 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,7 g |
| Koolhydraten | 34 g |
| Waarvan Suiker | 18 g |
| Eiwit | 17 g |
| Zout | < 0,01 g |



