| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Veganistisch Vruchtendessert |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 359 kcal |

Veganistisch Vruchtendessert – Travellunch
€7,99
€2,23 / 100 kcal
Product bevat: 359 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Suiker, gedroogde vruchtenmix 16% (in wisselende samenstelling: gevriesdroogde stukjes framboos, gevriesdroogde stukjes kers, gevriesdroogde stukjes aardbei, gevriesdroogde rode en zwarte bessen), gemodificeerd zetmeel, maltodextrine, kleurend levensmiddel bietenpoeder, voedingszuur citroenzuur, verdikkingsmiddel xanthaangom, aroma, zout.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1526 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 359 kcal |
| Vet | < 0,5 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | < 0,1 g |
| Koolhydraten | 69 g |
| Waarvan Suiker | 1,3 g |
| Eiwit | 85 g |
| Zout | 0,14 g |



