| Gewicht | 118 g |
|---|---|
| Beschrijving | Thai Green Curry |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 602 kcal |
Thai Green Curry – Original Meals 600 Kcal V9 – Radix Nutrition
€12,99
€2,16 / 100 kcal
Product bevat: 602 kcal
Beschikbaarheid: 6 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (27%), Plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (21%), biologisch kokosmelkpoeder, biologische kokosolie (10%), lijnzaad, wortel, broccoli, doperwten, komijn, citroengras (1,4%), roze zout, pompoen, limoen (1,2%), zeezout, spinazie, knoflook, galanga (laos), korianderblad, kaffir-limoenblaadjes (0,7%), boekweitpoeder, zonnebloemlecithine, voedingsgist, gierst-puffs, rode quinoa (0,4%), quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, basilicum, kurkuma, zoetstof (monniksvrucht-extract), chili, champignon, tomaatextract, biologisch acerolapoeder, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, biologische cacao, boerenkoolblad, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2136 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 510 kcal |
| Vet | 24 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 18 g |
| Koolhydraten | 44 g |
| Waarvan Suiker | 4,3 g |
| Voedingsvezels | 9,7 g |
| Eiwit | 25 g |
| Zout | 2 g |



