| Gewicht | 157 g |
|---|---|
| Beschrijving | Mexican Chilli |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 807 kcal |
Mexican Chilli – Ultra Meals 800 Kcal V9 – Radix Nutrition
€14,49
€1,80 / 100 kcal
Product bevat: 807 kcal
Beschikbaarheid: 12 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Glutenvrije pasta (rijstmeel, maïsmeel, maïszetmeel, aardappelzetmeel, geel erwtenmeel) (32%), extra vierge olijfol (28%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit) (15%), zonnebloempitten, biologisch kokosmelkpoeder, pompoen, broccoli, rode paprika, lijnzaad, basilicum (2%), zeezout, citroenpoeder, roze zout, knoflook, spinazie, zwarte peper, zonnebloemlecithine, gierst-puffs, rode quinoa, boekweitpoeder, natuurlijk vitaminecomplex (quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen), champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2141 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 512 kcal |
| Vet | 15 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,1 g |
| Koolhydraten | 33 g |
| Waarvan Suiker | 3,1 g |
| Voedingsvezels | 5,2 g |
| Eiwit | 21 g |
| Zout | 1,9 g |




