Romige tomatensoep met een langere houdbaarheid. Gewoon mengen met kokend water en genieten. Inhoud – 2 zakjes van elk 50 g – maak in totaal 1 liter tomatensoep.
Tomatensoep – Travellunch
€5,95
€3,31 / 100 kcal
Product bevat: 180 kcal
Beschikbaarheid: 25 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Romige tomatensoep met een langere houdbaarheid. Gewoon mengen met kokend water en genieten. Inhoud – 2 zakjes van elk 50 g – maak in totaal 1 liter tomatensoep.
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Tomatensoep |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 180 kcal |
Ingrediënten
Tomatenpoeder 38 %, gemodificeerd zetmeel, suiker, zout, roompoeder, palmvet, gistextract, kruidenextracten, aroma (bevat selderij).
Allergeen
Bevat: Melk, Selderij
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1512 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 360 kcal |
| Vet | 7,8 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,2 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| Waarvan Suiker | 33 g |
| Eiwit | 7,8 g |
| Zout | 7,5 g |





