Verwarmende kippensoep met noedels. ideaal voor onderweg – gemakkelijke bereiding door kokend water toe te voegen. 2 pakken van elk 50 g – voor 1 liter soep.
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 1 op voorraad en je hebt er al 1 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Kippensoep met Noedels – Travellunch
€5,95
€3,56 / 100 kcal
Product bevat: 167 kcal
Beschikbaarheid: 9 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Verwarmende kippensoep met noedels ideaal voor onderweg – gemakkelijke bereiding door kokend water toe te voegen. 2 pakken van elk 50 g – voor 1 liter soep
| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Kippensoep met Noedels |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 167 kcal |
Ingrediënten
Spaghetti 72% (harde tarwegries), zout, gistextract, maltodextrine, palmvet, uien, kip 0,6%, specerijenextracten, smaakversterker E 621, peterselie, aroma's.
Allergeen
Bevat: Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1415 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 334 kcal |
| Vet | 3,7 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 1,8 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Waarvan Suiker | 3,6 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 11 g |





