| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Instant Roerei met Uien |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 743 kcal |

Instant Roerei met Uien – Travellunch
€8,99
€1,21 / 100 kcal
Product bevat: 743 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Heel-eipoeder 45%, palmvet, volle melkpoeder, gebakken uien 8% (uien 76%, tarwebloem), tomaten, keukenzout, peterselie, specerijenextract.
Allergeen
Bevat: Eieren, Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2466 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 594 kcal |
| Vet | 49 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 26 g |
| Koolhydraten | 12 g |
| Waarvan Suiker | 11 g |
| Eiwit | 25 g |
| Zout | 3,2 g |



