Probeer dit heerlijke gerecht met stevige gebakken aardappelen en ham. Dankzij de langere houdbaarheid is het ideaal als noodvoorraad – maar ook geschikt voor kamperen en buitenshuis. Snel en makkelijk te maken en zeer vullend!
Ham met gebakken Aardappelen – Travellunch
€8,99
€1,55 / 100 kcal
Product bevat: 580 kcal
Beschikbaarheid: 25 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Probeer dit heerlijke gerecht met stevige gebakken aardappelen en ham. Dankzij de langere houdbaarheid is het ideaal als noodvoorraad – maar ook geschikt voor kamperen en buitenshuis.
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Beschrijving | Ham met gebakken Aardappelen |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 580 kcal |
Ingrediënten
Aardappelen 59%, palmvet, gebakken uien 7% (uien 76%, tarwebloem), ham 7% (varkensvlees 74%, zout, dextrose, stabilisator E 450, conserveermiddel E 250), keukenzout, karwijzaad, gistextract, specerijenextracten, peterselie.
Allergeen
Bevat: Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1941 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 464 kcal |
| Vet | 25 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 15 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| Waarvan Suiker | 2,7 g |
| Eiwit | 10 g |
| Zout | 3,1 g |




