| Gewicht | 155 g |
|---|---|
| Beschrijving | Peri-Peri |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 806 kcal |
Peri-Peri – Ultra Meals 800 Kcal V9 – Radix Nutrition
€14,49
€1,80 / 100 kcal
Product bevat: 806 kcal
Beschikbaarheid: 12 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (28%), extra vierge olijfol (22%), zonnebloempitten, plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (10%), pompoenpitten, tomaatpoeder, lijnzaad, doperwten, broccoli, wortel, zeezout, gerookte paprika, citroenpoeder, spinazie, appelpoeder, pompoen, zonnebloemlecithine, roze zout, gierst-puffs, rode quinoa (0,4%), boekweitpoeder, ui, knoflook, quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, peri-peri chili (0,1%), avocado, zwarte peper, natuurlijk tomatenaroma, champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologisch acerolapoeder, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2174 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 520 kcal |
| Vet | 33 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4,7 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| Waarvan Suiker | 4,6 g |
| Voedingsvezels | 6,8 g |
| Eiwit | 20 g |
| Zout | 1,2 g |





