| Gewicht | 92 g |
|---|---|
| Beschrijving | Indian Curry |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 413 kcal |
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 1 op voorraad en je hebt er al 1 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 1 op voorraad en je hebt er al 1 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 1 op voorraad en je hebt er al 1 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Indian Curry – Original Meals 400 Kcal V9 – Radix Nutrition
€8,99
€2,18 / 100 kcal
Product bevat: 413 kcal
Beschikbaarheid: 16 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gekookte witte rijst (27%), plantaardig eiwitmengsel (fava-boneneiwit, erwteneiwit, zilvervliesrijsteiwit) (12%), kikkererwten (8%), extra vierge olijfol (8%), zonnebloempitten, biologisch kokosmelkpoeder (4%), pompoenpitten, lijnzaad, tomaatpoeder, doperwten, broccoli, wortel, korianderzaad, kardemom, spinazie, zeezout, pompoen, komijn, natuurlijk tomatenaroma, gember, knoflook, zonnebloemlecithine, roze zout, gierst-puffs, rode quinoa (0,4%), boekweitpoeder, quinoakiemen, acerola-kersen, Blakeslea trispora en zonnebloemen, kurkuma, kaneel, avocado, chili, champignon, boerenkoolblad, alfalfa, biologisch acerolapoeder, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, zeewier.
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1880 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 449 kcal |
| Vet | 20 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4,1 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| Waarvan Suiker | 6 g |
| Voedingsvezels | 11 g |
| Eiwit | 23 g |
| Zout | 1,6 g |




