| Gewicht | 125 g |
|---|---|
| Beschrijving | Havermoutpap met Groenten |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 466 kcal |

Havermoutpap met Groenten – Travellunch
€6,95
€1,49 / 100 kcal
Product bevat: 466 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Havermout 75%, wortelen 5%, champignons 4%, palmvet, prei 4%, zout, uien 1%, gistextract, specerijen.
Allergeen
Bevat: Haver
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1569 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 373 kcal |
| Vet | 9,9 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 3,9 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| Waarvan Suiker | 4,5 g |
| Eiwit | 14 g |
| Zout | 3,3 g |
