Ingrediënten
Pasta 44% (harde tarwegries), ham 10% (varkensvlees 74%, zout, dextrose, stabilisator E 450, conserveermiddel E 250), volle melkpoeder, gemodificeerd zetmeel, palmvet, wei-eiwit, roompoeder, maltodextrine, gebakken uien met meel 1,8% (uien 76%, palmvet, tarwebloem), zout, melkeiwit, lactose, gistextract, uien, tomatenpoeder, kruiden, aroma's, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1874 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 448 kcal |
| Vet | 18 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 10 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| Waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwit | 15 g |
| Zout | 3,4 g |





