| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Kip Risotto met Groenten |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Kip Risotto met Groenten – Travellunch
€8,95
€1,77 / 100 kcal
Product bevat: 506 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Rijst 55%, kippenvlees 8%, palmvet, gemodificeerd zetmeel, boterpoeder, erwten 3%, wortelen 3%, wei-eiwit, maltodextrine, zout, paddenstoelen, kruiden, kippenvet 0,2%, kippenvleesextract 0,1%, lactose, gistextract, specerijenextracten, voedingszuur wijnsteenzuur, aroma.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1709 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 405 kcal |
| Vet | 10 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,1 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| Waarvan Suiker | 4,1 g |
| Eiwit | 14 g |
| Zout | 3,5 g |





