| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Kip Korma Curry |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Kip Korma Curry – Travellunch
€7,95
€1,56 / 100 kcal
Product bevat: 511 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Rijst, gemodificeerd zetmeel, kippenvlees 8,5%, gedroogde gesuikerde stukjes ananas 8% (suiker 60%, gehakte ananas 38,5%, voedingszuur citroenzuur 1,5%), roompoeder 6,6%, boterpoeder, rozijnen, wei-eiwit, geroosterde amandelen, kippenbouillon 2% (keukenzout, gistextract, kippenvet, kippenvleesextract, specerijen), maltodextrine, palmvet, keukenzout, lactose, kerriepoeder 0,8%, aroma, melkeiwit, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Amandelen, Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1726 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 409 kcal |
| Vet | 11 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,8 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| Waarvan Suiker | 12 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 3,6 g |






