| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Aardappelpuree met Spinazie |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Aardappelpuree met Spinazie – Travellunch
€10,95
€1,05 / 100 kcal
Product bevat: 1043 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Aardappelen 48%, boterpoeder, maltodextrine, spinazie 7%, roompoeder, wortelen, prei, palmvet, uien, magere melkpoeder, zout, gistextract, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1751 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 417 kcal |
| Vet | 14 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,9 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan Suiker | 8,4 g |
| Eiwit | 9,7 g |
| Zout | 3,7 g |




