| Gewicht | 153 g |
|---|---|
| Beschrijving | Strawberries and Cream |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 784 kcal |
Strawberries and Cream – Ultra Dairy Breakfast 800 Kcal V10 – Radix Nutrition
€13,49
€1,72 / 100 kcal
Product bevat: 784 kcal
Beschikbaarheid: 6 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zonnebloempitten, zilvervliesrijst-crisps, pompoenpitten, melkeiwitconcentraat (melk) (10%), biologisch kokosmelkpoeder, banaan, biologische kokosnoot middellange keten triglyceriden olie (MCT-olie), aardbei (5%), gierst-puffs, biologisch chiazaad (Salvia Hispanica), karnemelkpoeder (melk) (3%), lijnzaad, cichoreiwortel-inuline, boekweitpoeder, rode quinoa, natuurlijk aardbeienaroma (0,5%), natuurlijk vanillearoma, zonnebloemlecithine, zoetstof (monniksvrucht-extract), biologische acerola, voedingsgist, kleurstof (radijs), lycopeenextract (uit tomaat), alfalfa, broccolikiemen, boerenkoolblad, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1296 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 310 kcal |
| Vet | 18 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,3 g |
| Koolhydraten | 23 g |
| Waarvan Suiker | 7,1 g |
| Voedingsvezels | 6,4 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 0,06 g |





