| Gewicht | 159 g |
|---|---|
| Beschrijving | Rich Chocolate |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 799 kcal |
Rich Chocolate – Ultra Dairy Breakfast 800 Kcal V10 – Radix Nutrition
€13,49
€1,69 / 100 kcal
Product bevat: 799 kcal
Beschikbaarheid: 6 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zonnebloempitten, zilvervliesrijst-crisps, banaan, pompoenpitten, melkeiwitconcentraat (melk) (10%), biologisch kokosmelkpoeder, biologische kokosnoot middellange keten triglyceriden olie (MCT-olie), biologische cacao (3%), biologisch chiazaad (Salvia Hispanica), cichoreiwortel-inuline, gierst-puffs, karnemelkpoeder (melk) (3%), lijnzaad, boekweitpoeder, rode quinoa, natuurlijk chocoladearoma (1%), zonnebloemlecithine, zoetstof (monniksvrucht-extract), biologische acerola, voedingsgist, lycopeenextract (uit tomaat), alfalfa, broccolikiemen, boerenkoolblad, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1291 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 309 kcal |
| Vet | 18 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 7,9 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| Waarvan Suiker | 7 g |
| Voedingsvezels | 6,9 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 0,06 g |





