| Gewicht | 154 g |
|---|---|
| Beschrijving | Banana and Vanilla |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 792 kcal |
Banana and Vanilla – Ultra Dairy Breakfast 800 Kcal V10 – Radix Nutrition
€13,49
€1,70 / 100 kcal
Product bevat: 792 kcal
Beschikbaarheid: 6 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zonnebloempitten, banaan (14%), zilvervliesrijst-crisps, pompoenpitten, melkeiwitconcentraat (melk) (10%), biologisch kokosmelkpoeder, biologische kokosnoot middellange keten triglyceriden olie (MCT-olie), biologisch chiazaad (Salvia Hispanica), gierst-puffs, cichoreiwortel-inuline, karnemelkpoeder (melk) (3%), lijnzaad, boekweitpoeder, rode quinoa, zonnebloemlecithine, natuurlijk bananenaroma (0,3%), natuurlijk vanillearoma, zoetstof (monniksvrucht-extract), voedingsgist, biologische acerola, lycopeenextract (uit tomaat), boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1302 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 312 kcal |
| Vet | 19 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,7 g |
| Koolhydraten | 32 g |
| Waarvan Suiker | 7,3 g |
| Voedingsvezels | 6,4 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 0,06 g |




