| Gewicht | 157 g |
|---|---|
| Beschrijving | Apple and Cinnamon |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 794 kcal |
- Je kunt dit aantal niet aan je winkelwagen toevoegen — we hebben er 2 op voorraad en je hebt er al 2 in je winkelwagen. Bekijk winkelwagen
Apple and Cinnamon – Ultra Dairy Breakfast 800 Kcal V10 – Radix Nutrition
€13,49
€1,70 / 100 kcal
Product bevat: 794 kcal
Beschikbaarheid: 6 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zonnebloempitten, zilvervliesrijst-crisps, pompoenpitten, melkeiwitconcentraat (melk) (10%), biologisch kokosmelkpoeder, appel (8%), banaan, biologische kokosnoot middellange keten triglyceriden olie (MCT-olie), biologisch chiazaad (Salvia Hispanica), gierst-puffs, cichoreiwortel-inuline, karnemelkpoeder (melk) (3%), lijnzaad, kaneel (2%), boekweitpoeder, rode quinoa, zonnebloemlecithine, natuurlijk vanillearoma, zoetstof (monniksvrucht-extract), biologische acerola, voedingsgist, lycopeenextract (uit tomaat), boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, biologische cacao, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1291 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 309 kcal |
| Vet | 18 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,2 g |
| Koolhydraten | 24 g |
| Waarvan Suiker | 8,5 g |
| Voedingsvezels | 7,2 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 0,06 g |






