| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Pasta met Rundvlees en Pepersaus |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Pasta met Rundvlees en Pepersaus – Travellunch
€7,95
€1,51 / 100 kcal
Product bevat: 526 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 51% (harde tarwegries, eiwit, keukenzout), palmvet, gemodificeerd zetmeel, rundvlees 7%, maltodextrine, zout, gebakken uien met meel 1,7% (uien 76%, tarwebloem), paprika 1%, tomatenpoeder, uien, rijstemeel, suiker, gistextract, karamelsuikerstroop, zonnebloemolie, kruiden, specerijen, aroma.
Allergeen
Bevat: Eieren, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1769 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 421 kcal |
| Vet | 15 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 9,1 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan Suiker | 5,4 g |
| Eiwit | 12 g |
| Zout | 4,5 g |






