| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Pasta in Romige Saus met Kruiden |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Pasta in Romige Saus met Kruiden – Travellunch
€6,95 – €9,95
€1,29 – €0,93 / 100 kcal
Product bevat: 538 kcal – 1075 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 56% (harde tarwegries, eiwit, keukenzout), gemodificeerd zetmeel, palmvet, wei-eiwit, maltodextrine, boterpoeder 4%, roompoeder 4%, keukenzout, wortelen, tomatenpoeder, uien, gistextract, lactose, kruiden 0,5% (dille, bieslook, peterselie), aroma, melkeiwit, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Eieren, Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1808 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 430 kcal |
| Vet | 17 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 11 g |
| Koolhydraten | 56 g |
| Waarvan Suiker | 7,8 g |
| Eiwit | 10 g |
| Zout | 4,2 g |






