| Gewicht | 53 g |
|---|---|
| Beschrijving | Gierst Payasam |
| Distributeur | Lyo Food |
| Plaats van herkomst | Poland |
| Netto vulhoeveelheid | 244 kcal |
Gierst Payasam – 244 kcal – LYOFOOD
€6,99
€2,86 / 100 kcal
Product bevat: 244 kcal
Uitverkocht
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Gierst 50%, kokosmelk 34%, panela rietsuiker, rozijnen (rozijnen, zonnebloemolie), amandelen, kardemom, zout, kaneel
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2049 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 489 kcal |
| Vet | 22 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 20 g |
| Koolhydraten | 64 g |
| Waarvan Suiker | 30 g |
| Voedingsvezels | 2,2 g |
| Eiwit | 7,6 g |
| Zout | 1,3 g |



