Onze nieuwe Cheddar kaashapjes zullen je zoute trek stillen en zijn een geweldige bron van calcium en eiwitten. Het is een geweldige afwisseling van het zoete in je rugzak – vol van smaak, knapperig en 100% echte kaas! Eet direct uit de verpakking onderweg of geniet ’s avonds bij het kampvuur. Maak van uw wandelvoedsel een echte bosgourmet!
Freeze-Dried Cheddar Kaas Snacks 40g – Tactical Foodpack
€4,95
€1,95 / 100 kcal
Product bevat: 254 kcal
Beschikbaarheid: 72 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Onze nieuwe Cheddar kaashapjes zullen je zoute trek stillen en zijn een geweldige bron van calcium en eiwitten. Het is een geweldige afwisseling van het zoete in je rugzak – vol van smaak, knapperig en 100% echte kaas! Eet direct uit de verpakking onderweg of geniet ’s avonds bij het kampvuur. Maak van uw wandelvoedsel een echte bosgourmet!
| Gewicht | 40 g |
|---|---|
| Beschrijving | Freeze-Dried Cheddar Kaas Snacks |
| Distributeur | Tactical Foodpack |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 254 kcal |
Ingrediënten
Gepasteuriseerde melk, zout, zuursel, microbiologisch stremsel, Kleurstof (caroteen)
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 2638 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 636 kcal |
| Vet | 51 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 0,4 g |
| Eiwit | 44 g |
| Zout | 3,6 g |




