| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Rundvlees met Noedels en Champignons |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Rundvlees met Noedels en Champignons – Travellunch
€7,95
€1,47 / 100 kcal
Product bevat: 539 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 44% (harde tarwegries, eiwit, keukenzout), rundvlees 8%, gemodificeerd zetmeel, palmvet, gebakken uien met meel 6% (uien 76%, palmvet, tarwebloem), boterpoeder, tomatenpoeder, zout, maltodextrine, champignons 2,4%, wei-eiwit, roompoeder, gistextract, uien, kruiden, specerijen, aroma.
Allergeen
Bevat: Eieren, Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1810 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 431 kcal |
| Vet | 17 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 10 g |
| Koolhydraten | 52 g |
| Waarvan Suiker | 8,1 g |
| Eiwit | 15 g |
| Zout | 4,2 g |






