| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Rundvlees Aardappel Hutspot |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Rundvlees Aardappel Hutspot – Travellunch
€7,95
€1,46 / 100 kcal
Product bevat: 545 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Aardappelen 45%, rundvlees 10%, magere melkpoeder, groenten in wisselende gewichtsverhoudingen (wortelen, tomaten, prei, erwten), gebakken uien met meel 5,5% (uien 76%, palmvet, tarwebloem), volle melkpoeder, boterpoeder, champignons, keukenzout, palmvet, roompoeder, lactose, melkeiwit, kruiden, peperkorrels, aroma, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1825 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 436 kcal |
| Vet | 20 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| Waarvan Suiker | 11 g |
| Eiwit | 16 g |
| Zout | 3,5 g |






