Ingrediënten
Rijst 52%, palmvet, gemodificeerd zetmeel, rundvlees 5%, tomatenvlokken, gebakken uien 4% (uien 76%, tarwebloem), tomatenpoeder, zout, maltodextrine, paprika 2%, rijstemeel, gistextract, uien, suiker, specerijen, specerijenextracten, zonnebloemolie, karamelsuikerstroop, aroma.
Allergeen
Bevat: Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1705 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 405 kcal |
| Vet | 11 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 7,1 g |
| Koolhydraten | 62 g |
| Waarvan Suiker | 7,2 g |
| Eiwit | 10 g |
| Zout | 3,7 g |





