| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Pasta Bolognese |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Pasta Bolognese – Travellunch
€7,95
€1,66 / 100 kcal
Product bevat: 479 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 50% (harde tarwegries), tomatenpoeder, rundvlees 8%, gemodificeerd zetmeel, palmvet, uien, keukenzout, maltodextrine, gistextract, aroma (bevat selderij), kruiden, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Selderij, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1615 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 383 kcal |
| Vet | 10 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,1 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwit | 14 g |
| Zout | 4,1 g |






