Ook onderweg kun je van dit smakelijke gerecht genieten, want de bereiding is heel eenvoudig! Voeg wat water toe en roer het snel door! De Spaanse klassieker van Travellunch smaakt gewoonweg heerlijk!
Paella met Garnalen en Kip – Travellunch
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
THT 01/07/2026
Ingrediënten
Rijst 59%, kippenvlees 6%, erwten, gebakken uien 5% (uien 76%, palmvet, tarwebloem), palmvet, tomatenvlokken, maltodextrine, paprika, zout, suiker, aroma (bevat selderij), gistextract, specerijenextracten, citroenpoeder, uien, kleurstof caroteen.
Allergeen
Bevat: Selderij, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1684 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 399 kcal |
| Vet | 9,5 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 5,1 g |
| Koolhydraten | 63 g |
| Waarvan Suiker | 6,3 g |
| Eiwit | 13 g |
| Zout | 3 g |
| Beschrijving | Paella met Garnalen en Kip |
|---|---|
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |





