| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Kip met Noedels Hot Pot |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Kip met Noedels Hot Pot – Travellunch
€8,95 – €11,95
€1,88 – €1,26 / 100 kcal
Product bevat: 475 kcal – 950 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Pasta 54% (harde tarwegries), kippenvlees 8%, wortelen, maltodextrine, erwten, palmvet, zout, gemodificeerd zetmeel, gistextract, uien, bieslook, peterselie, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1606 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 380 kcal |
| Vet | 6,8 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 3,7 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| Waarvan Suiker | 6,3 g |
| Eiwit | 17 g |
| Zout | 5,5 g |






