| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Hutspot met Ham en Prei |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Hutspot met Ham en Prei – Travellunch
€7,99
€1,42 / 100 kcal
Product bevat: 561 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Aardappelen 44%, ham 10% (varkensvlees 74%, zout, dextrose, stabilisator E 450, conserveermiddel E 250), magere melkpoeder, boterpoeder, palmvet, maltodextrine, wei-eiwit, prei 4%, roompoeder, gebakken uien met meel 2% (uien 76%, tarwebloem), zout, uien, lactose, melkeiwit, gistextract, specerijenextracten, aroma.
Allergeen
Bevat: Melk, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1882 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 449 kcal |
| Vet | 21 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 12 g |
| Koolhydraten | 45 g |
| Waarvan Suiker | 10 g |
| Eiwit | 14 g |
| Zout | 3,3 g |






