Travellunch kant-en-klaarmaaltijden bieden voor elke smaak de juiste maaltijd en zijn ideaal als noodvoorraad, overlevingsrantsoen of buitenvoeding. Ze zijn snel en gemakkelijk te bereiden en kunnen zonder koeling worden bewaard.
Groenten Risotto – Travellunch
€7,85 – €10,95
€1,56 – €1,09 / 100 kcal
Product bevat: 503 kcal – 1005 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Travellunch kant-en-klaarmaaltijden bieden voor elke smaak de juiste maaltijd en zijn ideaal als noodvoorraad, overlevingsrantsoen of buitenvoeding.
| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Groenten Risotto |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Ingrediënten
Rijst 60%, palmvet, gemodificeerd zetmeel, boterpoeder, maltodextrine, zout, wei-eiwit, erwten 3%, wortelen 3%, paddenstoelen, uien 0,2%, gistextract, kruiden, specerijenextracten, aroma.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1695 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 402 kcal |
| Vet | 10 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 6,7 g |
| Koolhydraten | 67 g |
| Waarvan Suiker | 4,4 g |
| Eiwit | 8,7 g |
| Zout | 3,5 g |





