Het populaire en smakelijke gerecht is ook zonder koeling lang houdbaar en daarom ideaal voor noodvoorraden in huis. Het is snel klaar en je zit lang vol.
LET OP – De gehaktballen dienen klaargemaakt te worden in de pan
€7,95
€1,41 / 100 kcal
Product bevat: 565 kcal
Beschikbaarheid: 25 op voorraad
Het populaire en smakelijke gerecht is ook zonder koeling lang houdbaar en daarom ideaal voor noodvoorraden in huis. Het is snel klaar en je zit lang vol
Het populaire en smakelijke gerecht is ook zonder koeling lang houdbaar en daarom ideaal voor noodvoorraden in huis. Het is snel klaar en je zit lang vol.
LET OP – De gehaktballen dienen klaargemaakt te worden in de pan
| Gewicht | 140 g |
|---|---|
| Beschrijving | Gehaktballen met Aardappelpuree |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Netto vulhoeveelheid | 565 kcal |
Aardappelpuree ingrediënten: Aardappelen 85%, palmolie, magere melkpoeder 4,3%, zout, lactose, melkeiwit, aroma. Gehaktballetjes ingrediënten: Rundvlees 28%, palmvet, paneermeel 17% (tarwebloem, zout, gist), gemodificeerd zetmeel, heel-eipoeder, gebakken uien met meel 3% (uien 76%, tarwebloem), uien, tomatenpoeder, zout, maltodextrine, gistextract, kruiden, specerijen, specerijenextracten, aroma.
Bevat: Eieren, Melk, Tarwe
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1887 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 452 kcal |
| Vet | 21 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 13 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| Waarvan Suiker | 4,7 g |
| Eiwit | 15 g |
| Zout | 2,8 g |
Gehaktballen met Aardappelpuree – TravellunchBeschikbaarheid: 25 op voorraad