| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Couscous |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Couscous – Travellunch
€10,95
€1,22 / 100 kcal
Product bevat: 900 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Volkoren tarwecouscous 73%, groenten in wisselende verhoudingen 10% (wortelen, erwten, ui, paprika), palmvet, keukenzout, sultanarozijnen, gemodificeerd zetmeel, champignons, gistextract, specerijen, specerijenextracten.
Allergeen
Bevat: Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1518 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 360 kcal |
| Vet | 7,1 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 4 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan Suiker | 8,5 g |
| Eiwit | 11 g |
| Zout | 3,8 g |






