| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Chili con Carne |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
Chili con Carne – Travellunch
€7,95
€1,49 / 100 kcal
Product bevat: 534 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Kidneybonen 40%, getextureerde soja, gemodificeerd zetmeel, palmvet, tomatenpoeder, gebakken uien met meel 8% (uien 76%, tarwebloem), rundvlees 4%, zout, maltodextrine, gistextract, uien, specerijen, chili-extract 0,04%, aroma.
Allergeen
Bevat: Soja bonen, Tarwe
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1790 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 427 kcal |
| Vet | 16 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 9,4 g |
| Koolhydraten | 43 g |
| Waarvan Suiker | 8,2 g |
| Eiwit | 19 g |
| Zout | 5,1 g |






