| Gewicht | N/B |
|---|---|
| Beschrijving | Aardappelpuree met Prei |
| Distributeur | Simpert Reiter GmbH |
| Plaats van herkomst | Duitsland |
| Alcoholgehalte | |
| Uitgelekt gewicht | |
| Netto vulhoeveelheid | |
| Voedingswaarde score. |
-45%
Hoofdgerechten, Vegetarisch, Glutenvrij
Fabrikant : Travellunch
Aardappelpuree met Prei – Travellunch
Oorspronkelijke prijs was: €10,95.€5,99Huidige prijs is: €5,99.
Oorspronkelijke prijs was: €1,07.€0,58Huidige prijs is: €0,58. / 100 kcal
Product bevat: 1025 kcal
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
THT 01/08/2026
Ingrediënten
Aardappelen 48%, boterpoeder, maltodextrine, wei-eiwit, prei 5,4%, roompoeder, wortelen, palmvet, geroosterde uien, magere melkpoeder, zout, gistextract, specerijenextracten, uien.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1724 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 410 kcal |
| Vet | 14 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 8,9 g |
| Koolhydraten | 57 g |
| Waarvan Suiker | 11 g |
| Eiwit | 10 g |
| Zout | 3,6 g |






