| Gewicht | 96 g |
|---|---|
| Beschrijving | Rich Chocolate |
| Distributeur | Radix Nutrition Ltd |
| Plaats van herkomst | Nieuw Zeeland |
| Netto vulhoeveelheid | 413 kcal |
Rich Chocolate – Original Dairy Breakfast 400 Kcal V10 – Radix Nutrition
€5,99
€1,45 / 100 kcal
Product bevat: 413 kcal
Beschikbaarheid: 8 op voorraad
- Jouw avontuur begint met gratis verzending (vanaf €75 in Nederland en België)
- Voor 22:00 besteld = meestal morgen geleverd
- Voor én door avonturiers
- En ja, we hebben het grootste assortiment van de Benelux ✅
Ingrediënten
Zilvervliesrijst-crisps (22%), melkeiwitconcentraat (melk) (20%), banaan (17%), zonnebloempitten, cichoreiwortel-inuline, pompoenpitten, biologische cacao (5%), biologisch chiazaad (Salvia Hispanica) (4%), karnemelkpoeder (melk) (4%), biologisch kokosmelkpoeder, zonnebloemlecithine, gierst-puffs (0,5%), boekweitpoeder (0,5%), rode quinoa (0,5%), natuurlijk chocoladearoma (0,4%), voedingsgist, zoetstof (monniksvrucht-extract), biologische acerola (0,1%), lycopeenextract (uit tomaat), boerenkoolblad, alfalfa, biologisch baobab gedroogd vruchtvlees, broccolikiemen, peterselie, rode biet, biologische kelp.
Allergeen
Bevat: Melk
Voedingsstoffen
Voedingsstoffen per 100 g
| Calorische waarde kj | 1795 kJ |
|---|---|
| Calorische waarde kcal | 430 kcal |
| Vet | 15 g |
| Waarvan verzadigde vetzuren | 3,9 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| Waarvan Suiker | 16 g |
| Voedingsvezels | 13 g |
| Eiwit | 24 g |
| Zout | 0,14 g |







